Novinka! Podlahové vykurovanie fermacell® Therm25

Marcový online seminár predstaví novinku v podlahovom a stenovom vykurovaní a chladení projektantom TZB

Marcový online seminár predstaví novinku v podlahovom a stenovom vykurovaní a chladení projektantom TZB

4.3.2023
 
Špecializovaný online seminár pre projektantov TZB pripravila spoločnosť James Hardie Europe na štvrtok 23. marca 2023 od 9.00 hodiny.
V centre pozornosti bude podrobný opis nového systému podlahového vykurovania fermacell® Therm25, jeho prednosti a možnosti uplatnenia v oblasti vykurovania a chladenia novostavieb aj starších objektov. Účasť je zadarmo a prihlásiť sa naň môžete na webových stránkach fermacell.cz.
 
Fermacell® Therm25 prvýkrát kombinuje vrstvu záklopu a podlahového vykurovania v jednom systéme (2v1) as touto novinkou prišlo na náš trh prvýkrát štíhle, rýchle a suché riešenie na inštaláciu podlahového a stenového vykurovania a chladenia. Veľkou prednosťou systému je okrem 100% suchého procesu výstavby najmä jeho malá inštalačná výška (už od 35 mm) a nízka hmotnosť.
 
Seminár povedie vedúci technického oddelenia spoločnosti James Hardie Europe Dipl.-Ing.(FH) Jaroslav Benák a v jeho priebehu predstaví celý systém, jeho uplatnenie a výhody, ktoré ponúka pri návrhu vykurovacieho a chladiaceho systému v objektoch.
 
Tešíme na on-line vysielanie, na seminár sa môžete prihlásiť tu.
 
×

Jamesove odmeny sú späť !

Je to jednoduché: NAKÚPIŠ, DOSTANEŠ!

Predajná akcia beží od 15.09. do 15.11.2023.
Nakúpte vo svojich stavebninách akýkoľvek podlahový prvok fermacell® alebo fermacell® Therm25 a získejte odmenu.
Jamesove odmeny sú späť !
×