Deň drevostavieb 2024. Tešíme sa na Vašu účasť!

Obľúbená predajná akcia spoločnosti James Hardie Europe je opäť tu!

Jamesove odmeny sú späť. Obľúbená predajná akcia spoločnosti James Hardie Europe je opäť tu!

11.9.2023
Nakúpte v období od 15. septembra do 15. novembra 2023 akýkoľvek podlahový prvok fermacell® alebo prvky podlahového vykurovania fermacell® Therm25 a získajte Jamesovu odmenu!
Nakúpte v období od 15. septembra do 15. novembra 2023 akýkoľvek podlahový prvok fermacell® alebo prvky podlahového vykurovania fermacell® Therm25 a získajte Jamesovu odmenu!
 
Základnou podmienkou zapojenia do súťaže je vyplnenie formulára a nahranie predajného dokladu. Minimálne množstvo pre zisk jednej z troch Jamesových odmien je 100 m2 našich podlahových produktov po sčítaní všetkých dokladov, tie sa v období trvania akcie sčítajú, takže na to máte dva mesiace. Jednotlivé nákupy môžu byť menšie. Odporúčame zaregistrovať každý nákup. Môžete tak urobiť hneď na predajni alebo neskôr z pohodlia domova. Dôležité bude, aby ich súčet po nahratí všetkých dokladov dosiahol hranicu aspoň 100 m2. V takom prípade na vás čaká súdok piva, mikina a čiapka Hardie®.
 
Pokiaľ bude súčet všetkých vašich nákupov väčší ako 300 m2 a súčasne neprekročí plochu 500 m2, máme pre vás pripravený značkový reproduktor JBL GO 3 a fľašu skvelého rumu + mikinu a čiapku Hardie®. Pri celkovom nákupe nad 500 m2 podlahových prvkov fermacell® alebo prvkov podlahového vykurovania fermacell® Therm25 sa môžete tešiť na poukážku v hodnote 200 EUR na nákup vo vašich stavebninách, navyše dostanete mikinu a čiapku Hardie®.
 
Princíp súťaže je jednoduchý, napokon tu sú Jamesove slová k súťaži: „Nakúpiš, dostaneš! Tieto produkty rovnako potrebuješ, tak neváhaj a zastav sa vo svojich stavebninách alebo nakúp online. Účtenku mi naskenuj a pošli. Nebuď skromný a vyplň mi formulár zakaždým, keď niečo nakúpiš. Ja si to na konci sčítam a podľa tvojej snahy ťa odmením. Pokojne pripíš svoju veľkosť, nech ti mikča pekne sadne. Cenu, čo som si pre teba nachystal, si vyzdvihni tam, kde si nakúpil. S detailmi sa ti ozvem vopred.“
 
×

Těšíme sa na Vás na Dni drevostavieb 2024

12.03.2024   9:00 - 17:00
  • Výrobcovia stavebných materiálov a odborné organizácie pod jednou strechou
  • Výstavné stánky a prednášky po celý deň 
  • Zaujímavý hostia a aktuálne témy 
  • Inovácie a súčasné trendy 
  • Riešenia od základov po fasádu 
Program a prihláška tu
×