Novinka! Podlahové vykurovanie fermacell® Therm25

Obľúbená predajná akcia spoločnosti James Hardie Europe je opäť tu!

Jamesove odmeny sú späť. Obľúbená predajná akcia spoločnosti James Hardie Europe je opäť tu!

11.9.2023
Nakúpte v období od 15. septembra do 15. novembra 2023 akýkoľvek podlahový prvok fermacell® alebo prvky podlahového vykurovania fermacell® Therm25 a získajte Jamesovu odmenu!
Nakúpte v období od 15. septembra do 15. novembra 2023 akýkoľvek podlahový prvok fermacell® alebo prvky podlahového vykurovania fermacell® Therm25 a získajte Jamesovu odmenu!
 
Základnou podmienkou zapojenia do súťaže je vyplnenie formulára a nahranie predajného dokladu. Minimálne množstvo pre zisk jednej z troch Jamesových odmien je 100 m2 našich podlahových produktov po sčítaní všetkých dokladov, tie sa v období trvania akcie sčítajú, takže na to máte dva mesiace. Jednotlivé nákupy môžu byť menšie. Odporúčame zaregistrovať každý nákup. Môžete tak urobiť hneď na predajni alebo neskôr z pohodlia domova. Dôležité bude, aby ich súčet po nahratí všetkých dokladov dosiahol hranicu aspoň 100 m2. V takom prípade na vás čaká súdok piva, mikina a čiapka Hardie®.
 
Pokiaľ bude súčet všetkých vašich nákupov väčší ako 300 m2 a súčasne neprekročí plochu 500 m2, máme pre vás pripravený značkový reproduktor JBL GO 3 a fľašu skvelého rumu + mikinu a čiapku Hardie®. Pri celkovom nákupe nad 500 m2 podlahových prvkov fermacell® alebo prvkov podlahového vykurovania fermacell® Therm25 sa môžete tešiť na poukážku v hodnote 200 EUR na nákup vo vašich stavebninách, navyše dostanete mikinu a čiapku Hardie®.
 
Princíp súťaže je jednoduchý, napokon tu sú Jamesove slová k súťaži: „Nakúpiš, dostaneš! Tieto produkty rovnako potrebuješ, tak neváhaj a zastav sa vo svojich stavebninách alebo nakúp online. Účtenku mi naskenuj a pošli. Nebuď skromný a vyplň mi formulár zakaždým, keď niečo nakúpiš. Ja si to na konci sčítam a podľa tvojej snahy ťa odmením. Pokojne pripíš svoju veľkosť, nech ti mikča pekne sadne. Cenu, čo som si pre teba nachystal, si vyzdvihni tam, kde si nakúpil. S detailmi sa ti ozvem vopred.“
 
×

Jamesove odmeny sú späť !

Je to jednoduché: NAKÚPIŠ, DOSTANEŠ!

Predajná akcia beží od 15.09. do 15.11.2023.
Nakúpte vo svojich stavebninách akýkoľvek podlahový prvok fermacell® alebo fermacell® Therm25 a získejte odmenu.
Jamesove odmeny sú späť !
×