Výhody nákupu hotových prefabrikovaných panelov pomáhajú drevostavbárom bez výrobných kapacít

Drevostavby sú populárne a potvrdzujú to aj štatistiky. A bývať v rýchlo postavenom, kvalitnom a energeticky úspornom dome bude lákadlom aj v blízkej budúcnosti. Radosť novým záujemcom o rýchlu a kvalitnú drevostavbu však trochu kazí obmedzená montážna kapacita veľkých výrobcov, ktorí avizujú dodanie nového domu niekedy až v roku 2020. Riešenie však existuje - hotové prefabrikované panely v rukách obchodne a remeselne zdatných firiem sú cestou, ktorá prináša výhody všetkým stranám.

Výrobca panelov využije svoju výrobnú kapacitu, realizačným firmám prinesú certifikované a overené stavebné konštrukcie a investor už nemusí počítať s výstavbou nového domu v rokoch, ale v mesiacoch. Panely vyrába spoločnosť RD Rýmařov vo vlastných halách v Rýmařove na automatickej linke. Sortiment stavebných dielov a ich technické parametre nájdete v priloženom katalógu, na stránkach výrobcu sú aj hlavné prednosti a dôvody na využitie týchto panelov.

Typickým zákazníkom môže byť podnikateľský subjekt, ktorý je silný v obchode a marketingu a chce sa sústrediť na svoje prednosti, pričom výrobu prenechá špecialistom. Takýto subjekt kúpi panel, ktorý bude vyrábaný v certifikovanej prevádzke, za konštantných podmienok, z certifikovaných materiálov. Obvodové steny s termofasádou mu výrobca dovezie priamo na stavenisko a pritom sa pri osadení okien a dverí bude riadiť projektom a statickými požiadavkami staviteľa.

Panely sú výhodné aj pre menšieho drevostavbára, ktorý je schopný existujúcimi silami dokončiť obmedzený počet domov, ale pri nákupe hotových panelov môže stavať pre väčší počet zákazníkov. Investori mu tak kvôli jeho nízkej kapacite neodídu ku konkurencii a navyše mu odpadnú ďalšie starosti. Napríklad so zariaďovaním výrobnej haly či nákupom veľkého množstva nástrojov a náradia, v ktorom by mal inak preinvestovaných zbytočne veľa finančných prostriedkov.

Deľba práce je základnou charakteristikou modernej spoločnosti a cestou k vyššej produktivite. Teda aj k väčším zárobkom, navyše pri využití toho najlepšieho, čo každý najlepšie dokáže. Zoznámte sa s Katalógom stavebných dielov RD Rýmařov a na webových stránkách RD Rýmařov sa pozrite aj na ďalšie výhody, ktoré vám tieto diely môžu priniesť.

Výhody nákupu hotových prefabrikovaných panelů pomáhají dřevostavbařům bez výrobních kapacit

Katalog stavebných dielov RD Rýmařov stahujte tu...