Vychádza aktualizovaný katalóg podlahových systémov fermacell

Fermacell podlahové systémy

Podlahové systémy fermacell sú absolútnym bestsellerom v ponuke firmy a okrem samotných produktov a prvotriedneho servisu zo strany spoločnosti Fermacell má na tomto postavení zásluhu i katalóg „Podlahové systémy fermacell - Plánovanie a Spracovanie“.Publikácia podrobne predstavuje použitie a návrh suchých podlahových systémov v stavbách a je užitočnou pomôckou pre profesionálov i koncových zákazníkov. V apríli 2018 vyšlo jej posledné aktualizované vydanie.

Aj táto 100 stranová publikácia ponúka architektom, projektantom a akustikom, ale aj montážnym firmám, súkromným stavebníkom, študentom a ďalším záujemcom o modernú suchú výstavbu to najlepšie, čo súčasné suché podlahové systémy ponúkajú.

V aktuálnom vydaní sa prvýkrát objavujú novo namerané akustické parametre podlahových systémov fermacell na CLT paneloch, prehľadnejšie sú rozdelené materiály fermacell pre oblasti použitia a zrozumiteľnejšie je tiež znázornenie postupov montáže. Čitateľ v publikácii nájde nové QR kódy pre rýchly prístup na webové stránky s profi-tipy, doplnený je hmatník pre ľahšiu orientáciu v katalógu. Okrem iného pribudli aj nové obrázky referencií či postup pokládky tretej vrstvy u podlahových prvkov Powerpanel TE.

O najnovšie tlačené vydanie je možné si napísať na emailovú adresu fermacell-cz@jameshardie.com, publikáciu je tiež možné si stiahnuť vo formáte PDF zde.