Fermacell predstaví na veľtrhu For Wood aj novinky v obkladových paneloch James Hardie

Na 12. veľtrhu drevených stavieb, konštrukcií a materiálov For Wood (7. - 9. februára 2019 na výstavisku PVA EXPO PRAHA v Letňanoch) sa so svojou expozíciou v hale 5 / B18 predstaví aj spoločnosť Fermacell, dodávateľ sadrovláknitých a cementovláknitých materiálov pre drevostavby a suchú výstavbu. Veľtržnú premiéru budú mať na expozícii aj inovatívne vláknocementové obkladové panely James Hardie.

Predstavené novinky, obkladové dosky HardiePlank® a veľkoformátové panely HardiePanel® z vláknocementu od spoločnosti James Hardie, prepožičajú drevostavbe jedinečný charakter. Sú odolné voči

Súčasťou James Hardie Group, ktorá tieto vláknocementové obkladové dosky vyrába, je aj spoločnosť Fermacell, a tá bude na veľtrhu For Wood prezentovať, okrem vyššie uvedených obkladových dosiek, aj všestrannosť a vlastnosti sadrovláknitých a cementovláknitých dosiek a podlahových prvkov fermacell.

Tie sú pre hospodárne a kvalitné drevostavby ideálnym riešením a expozícia spoločnosti Fermacell potvrdí, že to platí pre všetky hlavné kategórie účastníkov veľtrhu For Wood - pre investorov, projektantov, architektov a dodávateľov drevostavieb. V centre pozornosti zástupcov najväčšieho európskeho výrobcu sadrovláknitých dosiek budú najmä drevostavbári všetkých kategórií. Najmä menší spracovatelia môžu aj vďaka vlastnostiam a certifikovaným riešeniam fermacell včas reagovať na neustávajúci dopyt zákazníkov po kvalitných drevostavbách.

Fermacell predstaví na veľtrhu For Wood aj novinky v obkladových paneloch James Hardie
Fermacell predstaví na veľtrhu For Wood aj novinky v obkladových paneloch James Hardie

Fermacell im môže ponúknuť efektívnu statiku, bezpečnú ochranu proti požiaru, vynikajúcu akustickú ochranu, overené a certifikované materiály, uplatnenie v interiéri aj exteriéri, nízku hmotnosť, možnosť využitia aj vo vlhkých priestoroch a variabilitu v použitom podlahovom vykurovacom systéme.

Od štvrtka 7. do piatka 8. februára bude výstaviska otvorené od 10.00 do 18.00 hod., V posledný deň veľtrhu v sobotu sa areál uzavrie už o 17.00 hod.. Celodenný lístok stojí 100 Kč.

Pozývame vás na návštevu našej expozície na februárovom veľtrhu For Wood 2019 a tešíme sa na spoločné stretnutie. Pre prvých 100 záujemcov máme pripravené vstupenky na veľtrh zdarma - stačí sa len včas zaregistrovať. Váš Fermacell tím!