Deň otvorených drevostavieb ADMD bude tento rok v sobotu 6. októbra

Asociácia dodávateľov montovaných domov (ADMD),ktorej generálnym partnerom je spoločnosť Fermacell, bude v sobotu 6. októbra 2018 organizovať na území Českej republiky pre všetkých priaznivcov drevostavieb, najmä však pre tých, ktorí sa pre výstavbu svojho nového dreveného domu ešte len rozhodujú, už piaty ročník podujatia "Deň otvorených drevostavieb 2018 ".

Cieľom projektu je podľa slov ing. Vratislava Blahy, predsedu ADMD, propagácia kvalitných drevostavieb v radoch širokej verejnosti. . „V sobotu 6. 10. 2018 budú od 10:00 do 17:00 hodín na území celej Českej republiky otvorené a sprístupnené vybrané vzorové, referenčné a rozostavané domy väčšiny členských firiem ADMD. Mottom tohtoročnej akcie je "Drevostavby od ADMD = kvalita, istota a spokojnosť zákazníka." uviedol ing. Blaha.

Den otevřených dřevostaveb

Zmyslom dnes už tradičného projektu je poskytnúť návštevníkom komplexné a kompetentné informácie o drevených montovaných domoch, čo najviac prezentovať a priblížiť moderné drevostavby, ich konštrukciu, vlastnosti aj samotnú technológiu výstavby. Deň otvorených drevostavieb 2018 umožní záujemcom si domy nielen prezrieť na vlastné oči, ale aj ohmatať, preskúmať všetky detaily konštrukcie a dozvedieť sa od kvalifikovaných odborníkov z jednotlivých firiem všetky potrebné informácie. Návštevníci otvorených drevostavieb sa tak okrem iného dozvedia aktuálne ceny a prebiehajúce cenové akcie, možnosti financovania, priebeh stavebného konania a časový harmonogram zákazky, záruky, vybavenie domov domácou technikou pod.

Do akcie sa svojimi vzorovými domami zapojí väčšina členov ADMD a počet stavieb, ktoré budú môcť záujemcovia dňa 6. 10. 2018 navštíviť, sa bude pohybovať okolo štyridsať. Detailný prehľad a charakteristiky stavieb, vrátane adries a kontaktov na stavebných poradcov, ktorí Vám budú vo vzorových domoch k dispozícii, je od 18. septembra 2018 zverejnený na webových stránkach www.DenDrevostaveb.cz, kde sa tiež dozviete podrobnosti o súťaži, ktorá bude prebiehať na Facebooku Asociácie dodávateľov montovaných domov.